Sisustus

Eriti vingete valguslahendustega kodu, kust leiab nii ise tehtud, kui taaskasutatud valgusteid 

Helen Serka-Sanchez, 24. veebruar 2021 06:14
Uus ja taaskasutus: Poest on ostetud Triinu kodus vaid põrandavalgustid ja leedid vannitoas. Rippuvad valgustid magamistoas ja vannitoas on ta ise teinud. Mitmed põranda- ja lauavalgustid on tore leid taaskasutuspoodidest.Foto: Triin Tisler
Instagrammer Triin Tisler armastab valgusküllaseid ruume ja nii on tema kodu valgustus väga täpselt läbi mõeldud. Seal leidub palju looduslikku valgust, huvitavaid valgusteid ja valguslahendusi.

Ideid oma kodu sisustamiseks leiab Triin väga erinevatest kohtadest, kuid midagi täpselt samasugust ta kunagi järgi ei tee. Peale pikka mõtisklust võib mõni originaalne idee pähe karata kasvõi jooksurajal või väikest poega uinakule kärutades. Üks põnevamaid lampe, mis Triinu kodu laes ripub, on tehtud kadakast. „Otsisin metsast sobiva kadaka, eemaldasin oksad, mis ei meeldinud ja värvisin pihusvärviga kuldseks. Lisasin lambipirnid ja oligi valmis! Minu pisikeseks salasooviks on hakata müügiks tegema looduslikest ja taaskasutatud materjalidest valgusteid,“ avaldab naine.

Samal teemal

26.08.2021
Saagu valgus! Kuidas valida päikesepatareidega õuevalgustit?
22.08.2021
Lihtsad reeglid, millega luua koju ideaalne valgus
30.05.2021
Saagu valgus ehk Kuidas luua koju valguslahendused, mis täidaks kõiki vajadusi?
29.05.2021
Vii asjad taaskasutusse! Soovitused, millist kaupa oodatakse teise ringi poodidesse avali süli