Sisustus

INSTAKODU | Eriti vingete valguslahendustega kodu, kust leiab nii ise tehtud, kui taaskasutatud valgusteid 

Helen Serka Sanchez, 9. oktoober 2020, 09:10
Uus ja taaskasutus: Poest on ostetud Triinu kodus vaid põrandavalgustid ja leedid vannitoas. Rippuvad valgustid magamistoas ja vannitoas on ta ise teinud. Mitmed põranda- ja lauavalgustid on tore leid taaskasutuspoodidest.Foto: Triin Tisler

Instagrammer Triin Tisler armastab valgusküllaseid ruume ja nii on tema kodu valgustus väga täpselt läbi mõeldud. Seal leidub palju looduslikku valgust, huvitavaid valgusteid ja valguslahendusi.

Ideid oma kodu sisustamiseks leiab ta erinevatest kohtadest, kuid midagi täpselt samasugust ta kunagi järgi ei tee. Peale pikka mõtisklust võib mõni originaalne idee pähe karata kasvõi jooksurajal või väikest poega uinakule kärutades. Üks põnevamaid lampe, mis Triinu kodu laes ripub, on tehtud kadakast. „Otsisin metsast sobiva kadaka, eemaldasin oksad, mis ei meeldinud ja värvisin pihusvärviga kuldseks. Lisasin lambipirnid ja oligi valmis! Minu pisikeseks salasooviks on hakata müügiks tegema looduslikest ja taaskasutatud materjalidest valgusteid,“ avaldab naine.

Samal teemal

20. oktoober 2020, 14:00
TEEME SELGEKS: kuidas valgustisse õige elektripirn osta?
12. oktoober 2020, 07:23
Kodukirja valguspreemia pälvinud eramu: südame ja harmooniaga loodud kodu vanas talusüdames
5. oktoober 2020, 12:35
Saagu valgus ehk Kuidas luua koju valguslahendused, mis täidaks kõiki vajadusi?
22. september 2020, 08:49
INSTAKODU | Soodne köögiuuendus: purk värvi tõi kardinaalse muutuse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee