Inimesed

Tähemärgid ritta: kelle kodu on alati korras ja kes on kõige räpakam? (9)

Toimetas: Helen Serka-Sanchez, 27. aprill 2021 05:49
Foto: Andrea Piacquadio / Pexels
Ilmselt oled ka ise mõelnud, miks mõne sõbra kodu on alati piinlikult korras, kui teine ei tee elutoas olevast segadusest väljagi. Päris julgelt võib siin täheldada erinevusi tähemärkide vahel. Kas sinu puhul läheb see täppi?

Neitsi (23.august-22.september)

Sa oled tõeline korraarmastaja, kes läbib ka kõige põhjalikuma puhtusetesti. Sulle meeldib, kui kõik asjad on oma õigel kohal, sahtlid korrastatud ja tolm tõmmatud. Kui see vaid sinu teha oleks, siis läigiks su kodu alati puhtusest.

Sõnn (20.aprill-20.mai)

Sinu välimus on sulle oluline ja sama kehtib ka sinu kodu kohta. Selleks, et tunneksid end kodus hästi, peab see olema korras, sest segadus tekitab stressi. Korras kodu on ka seepärast sulle tähtis, et nii ei teki kellelgi võimalust sinu enda või su kodu kohta halbu hinnanguid anda.

Kaljukits (23.detsember-19.jaanuar)

Oled põhjalik ja pühendunud nii oma töö- kui ka koduses elus. Isegi, kui sa ei kuluta nii palju aega tubade korrastamisele kui oma tööülessannetele, on su kodu alati tip-top puhas. Sellele aitab kaasa ka see, et sulle meeldib kontroll ja sinu ümber ei tohi olla kaost.

Skorpion (23.oktoober-21.november)

Kodu on sinu jaoks privaatne koht, kuhu külalisi liiga tihti ei satu. Hoolimata sellest, et sa ei hooli teiste imetlusest, on sinu kodu alati kaunilt sisustatud ja asjad korras. Kuigi pead enda hügieeni kõige olulisemaks, siis jagub sul hoolt ka oma kodu korrashoiule.

Vähk (21.juuni-22.juuli)

Jäär (21.märts-19.aprill)

See, kas sinu kodu on korras või sassis, oleneb sellest, mis sinu elus parasjagu toimub. Kindlasti eelistad sa sõpradega mõnusalt aega veeta, sest elu on liiga lühike, et seda mitte nautida. Samas, kui pead pikemalt kodus istuma, siis leiad aega ka kodu koristamiseks. Märgates, et kodus hakkavad asjad liigselt kuhjuma ja tekib segadus, võtad end kindlasti käsile, et saa ära klaarida.

Lõvi (23.juuli-22.august)

Sulle meeldib muljet avaldada, kuid enamasti püüad teha seda läbi oma isiksuse. Ilmselgelt ei ole su kodu kohutavalt räpane, kuid kindlasti kaldub see pigem sinna sassis poolele. Suurimaks põhjuseks, miks su kodu koristamata jääb, on see, et see pole sulle lihtsalt oluline. Kui korralagedus liiga suureks läheb, siis leiad selle korrastamise jaoks ka lõpuks aega.

Veevalaja (20.jaanuar-18.veebruar)

Sama moodi nagu Lõvilgi kulub su aeg muudele tegevustele, kui koristamisele. Oled üsna ebatavalise natuuriga, kelle jaoks pole oluline, mis teised sinust arvavad. Hetkedel, mil sind tabab energiasööst võid ka kodu koristamise ette võtta, kuid pigem on see selleks, et oma mõtetes korda luua.

Kaksikud (21.mai-20.juuni)

Sa tegutsed alati oma parimate kavatsuste järgi. Paraku võib aga juhtuda, et keset kuiva pesu voltimist saad telefonikõne või tualeti küürimisele tuleb vahele tähtis sõnum. Nii jäävadki paljud kodutööd pooleli ja segadus aina kuhjub. Muidugi saab kodu korda, kui oodata on külalisi, kuid muul ajal on elus liiga palju muud huvitavat, millega tegeleda. Kodukoristamine ei ole sinu jaoks lihtsalt kõige tähtsam asi.

See võib tabada sind üllatusena, et sa pole selles nimekirjas korraarmastajate esirinnas. Meeldivad sulle ju ilusad asjad, kuid see ei tähenda, et kõik su kodus oleks superkorras. Sinu jaoks ei tekita segadus suur stressi. Koristamisvahendid tulevad kapist välja ainult juhul, kui oodata on külalisi. Seda siiski vaid juhul, kui plaanis on mõni erilisem võõruspidu.

Kalad (19.veebruar-20.märts)

Sulle meeldib elada eesmärgiga, et kõik oleks stressivaba ja mõnus ning see kehtib ka sinu koristamisharjumuste kohta. Kui päris aus olla, siis väikeses kaoses tunned sa ennast suurepäraselt ja sellepärast valitseb ka sinu kodus kerge segadus. Pigem eelistad sa lugeda raamatut või vaadata ära kõik lemmikseriaali osad, kui laste pükse lappida või rätikuid voltida. Mis oleks, kui prooviksid seda telekavaatamisega samal ajal teha?

Ambur (22.november-21.detsember)

Kõige olulisemad asjad sinu elus on iseseisvus, seiklused, õnnetunne ja huumor. Pead päris palju vaeva nägema, et sellest nimekirjast korras kodu leida. Pigem planeerid sa oma uut seiklus, kui tõmbad tolmu. Milleks küürida ja tolmu tõmmata, kui varsti kõik nagunii must on? Isegi, kui su kodu igatsekski suurema korra järele, siis tõenäoliselt pole see midagi, millega suurt vaeva näed.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee