Foto: Pexels
Helen Serka Sanchez 30. detsember 2020 14:09
Seekord võiks uut aastat väiksemas pereringis tervitada, kuid see ei tähenda, et pidu vähem meeleolukas tuleb. Nüüd on palju enam võimalusi korraldada just selline aastavahetus, mida südames alati soovinud oled.

Ehi kodu pidurüüsse

Kui ära jäi planeeritud pidu restoranis, siis võid ka kodus luua sarnase atmosfääri. Korista toad, vii välja hõredaks jäänud kuusk ja kaunista kodu peodekoratsioonidega. Kata uusaastaõhtuks pidulik peolaud, kus maitsvad suupisted ja kokteilid ning naudi!

Säti end peoks valmis

Ka kodus üksi või kaaslasega aastavahetust tähistades võid end kaunilt üles lüüa. Võta kapist välja oma kõige pidulikumad riided, mida hoiad vaid erilisteks sündmusteks. Pane need selga, tee kaunis soeng ja jumestus ning oledki peoks valmis.

Virtuaalpidu lähedastega

Sel aastal on küll juba olnud tüdimuseni veebikoosolekuid, -tunde ja -kohtumisi, kuid sellegi pooles korralda uusaastaööl üks tõeliselt vinge virtuaalne pidu. Nii saate koos lähedaste ja sõpradega ära saata ootamatuid pöördeid võtnud aasta. Jagage üksteisega oma parimaid meenutusi mööduvast ja lootusi uueks.

Kodune disco

Koosta playlist oma läbi aegade lemmiklugudest ja tantsi nii, mis jaksad. Võid seda jagada ka oma sõpradega ning korraldage virtuaalne tantsuöö.

Õhtu iseendale

Lõpuks ometi on võimalus ilma millestki ilma jäämise hirmuta aastavahetus lihtsalt kodus veeta. Seega on uusaastaöö ideaalne aeg võtta hetk iseendale, et mõtiskleda selle üle, mis oli lõppevas aastas head. Kirjuta üles need asjad, mille eest oled tänulik. Leia üles ka head uued harjumused, mis tahaksid kaasa võtta uude aastasse.

Mängudeöö

Kui sul on kogunenud riiulile lauamängud, mida sul pole kunagi aega mängida, siis nüüd on selleks õige aeg. Võta perekond kokku ja korraldage üks tõeliselt lõbus mänguõhtu.

Filmimaraton

Midagi pole valesti, kui tunned, et peale selle aasta vintsutusi pole sul tuju suureks tähistamiseks. Tee filmivalik, võta käeulatusse head ja paremat ning asu vaatama.