Värvi ennast rõõmsaks!Foto: Kaboompics.com / Pexels
Nipiraamat 3. veebruar 2021 13:13
Värvimine on lihtne viis mediteerimiseks. Samal ajal, kui käsi täidab joonevahesid toonidega, puhastub meel ja korrastub sisemaailm. Värvi seda pilti, et leida lohutust, tasakaalu või puhata väsitavast päevast.

Kui settimist vajavaid mõtteid on rohkem, värvi pilti aeglasemalt või mitmes osas. Peagi tunned, et vaim on virgem, olemine kergem, mõtted selgemad ja tuju rõõmsam.

Värvides tunneta endas lahkust!

Taju, et selleks polegi tegelikult vaja põhjust. Muu hulgas peetakse andmisrõõmu rõõmudest suurimaks, sest see eeldab sisemist rikkust. Peale selle teeb lahkus heameelt nii andjale kui ka saajale.

Pea meeles toita linde

Lindudel on suur abi sellest, kui paned neile linnumajja iga päev piisavalt toitu. Hea, kui teeksid seda iga päev ühel ja samal ajal, sest sulelised saavad toiduajad kiirelt selgeks. Kindlasti peaks lindudel söögipoolist majas olema hommikuti, et nad saaksid kohe pärast külma ööd oma energiavarusid täiendada.

Et heategu ei lõppeks kõhuvaluga, pane lindudele kõhutäiteks sööta, mis pole riknenud, on tervislik ja võimalikult ligilähedane toiduga, mida nad loodusest saavad. Linnud armastavad purustatud pähkleid ja päevalilleseemneid, õlirikkaid mooni- ja kanepiseemneid, teraviljahelbeid ja hirssi. Rasvapall ja pekitükk võiksid toidukohas samuti olla püsivalt võtta.

Prindi mandala välja ning asu värvima: 

Foto: Adobe Stock