Sisustus

FOTOLUGU | Pärnu kodu, kuhu on väikeste ressursidega loodud imeline pesa 

Piret Tali, 3. aprill 2021 13:02
Skandinaavialik romantiline stiil on Kaskede lemmik – koos lihapirukate ja kaneelirullidega. Viimase köögivärskenduse käigus sai kahest ja poolest puhvetist osava tisleri käe all korralik köögimööbel, juurde oli tarvis soetada vaid töötasapind.Foto: Priit Grepp

Kui Kaskede pere 2007. aastal keset suurt kinnisvarabuumi Pärnu jõe äärde Sindi lähedale majakrundi ostis, ootas Monica nende kolmandat last. Väheke hiljem juhtus, et esialgne krunt asendati teisega ning valge karbini valmis majaga natuke kõrgemal jõekaldal.

...Romantiline skandinaavialik maamajaelu köögipuhvetite, lõhnavate kaneelisaiade ja vana kooli lihapirukate, kamina ja koertega meeldib perele väga. Monicale on lapsepõlvest peale lähedased olnud rootsilikud interjöörid, kus on tapeedid, ajalooga mööbel ja perekonna reliikviad. Sisustustrendidest enam hindab pere püsiväärtusi. Ja seda skandinaavialikku hygge’t, heaolu, mida sisustusajakirjades heal meelel kujutatakse. Ehkki Monicat on saatnud seda laadi stiil läbi elu. „Mulle meeldivad väikesed ja kõnekad detailid,” sõnab Monica. „Tundub, et meil on valmismaja kodustamine ja õdusaks muutmine õnnestunud.”  

Samal teemal

19.04.2021
FOTOLUGU | Aasta Kodu köögipreemia pävinud köök jääb kohe oma erilisusega silma
täna
SELLE KUU AJAKIRJAS | Aprillis on Kodukirjas teemadeks köök ja õitsevad aiad
01.04.2021
Peatoimetaja kolumn | Praegusel ajal tuleb igale koduvärskendajale abiks hea remondimentor

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee