Sisustus

FOTOLUGU | Kahest korterist kokku üks: lugusid täis kodu Viljandi kesklinnas (2)

Laura Karro, 25. juuni 2021 08:52
Muutused rõõmustavad: Egle ja Mihkel kinnitavad, et maitsemeeled ühtisid neil kohe algusest peale. Oma kodu loomise protsessi märksõnaks on «kohanemine», sest esialgsed ideed muutuvad alati töö käigus.Foto: Martin Ahven
Kahest korterist kokku ehitatud üks suur ja avar eluruum, seinas tuhanded pudelikorgid ja vanad punased tellised, põrandal taastatud väärikas täispuit ja igal sammul huvitavate saamislugudega detailid. Noor pererahvas peab oluliseks, et vana maja vääriliselt taastatud saaks.

Kui ehitusfirmas projektijuhina töötav Mihkel Peips (31) üürilisena Lossi tänavale elama kolis, ei teadnud ta veel, et korter kuulub tema onunaise perele, kes 2007. aastal Prantsusmaale kolis ja remonditud korteri rendile andis. «Kui mina kuus aastat tagasi üürnikuks tulin, oli siin juba sama arv üürilisi sees elanud ja olukord pärast esmast remonti üsna nutune,» räägib Mihkel. Aasta hiljem kolis korterisse elama ka mehe elukaaslane, kooliõpetaja ja õppejuht Egle Sild (28) ja 2019. aastal osteti korter mehe sugulastelt päriselt endale.

Samal teemal

22.08.2021
FOTOLUGU | Unistuste kodu põldude ja metsade keskel: „Siia kolides oli peaaegu iga töö meie jaoks täiesti esmakordne.“
30.06.2021
Mida teha suurpuhastusest üle jäänud asjadega?
29.05.2021
Kas teadsid? Remondivead võivad vana maja hukutada
20.05.2021
FOTOLUGU | Tõeliselt valge kodu, kus esile pääsevad hoolikalt valitud detailid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee