Inimesed

Lugejakirjad | Kodukirja lugejate muljeid aprilli ajakirjast  

Kodukiri, 6. mai 2021 08:17
Foto: Kodukiri
Oleme tänulikud oma ajakirja lugejatele, kelle kirju me alati toimetuses huviga ootame. Kindlasti kirjutage meile, mis meeldis kõige enam mai ajakirjas. Auhinnaks on kevadised küünlad “Piibeleht“ ja „Forever Fresh“ kodumaiselt firmalt Joik.

Huvitav on piiluda kodudesse, kus elavad hea maitsega elanikud, saab noppida ka enda kodusse ideid. Päris kadestamisväärne on perekond Koivuoja ette­võtlikkus hobitalu rajamisel. 
Ja vaadates toiduretseptide juures fotosid, hakkas suu lausa vett jooksma, eriti koorese lõhesupi juures.
Anu

Foto: Kodukiri

Üle pika aja võtsin ette taas Kodukirja, seda küll natuke abikaasa mõjutusel. Ta näitas mulle kihvti suvekööki ning tegi vihjamisi ettepaneku, et ka meie võiksime sellise ehitamise ette võtta. No ja kuidagi jäin seda ajakirja sirvima ning leidsin nii mõndagi huvitavat. Muidugi, kõige enam äratas huvi seesama suveköök, kogu artikkel antud kodust. Pealkiri „Kodu kui looming“ sobib loo juurde kenasti. Väga inspireeriv pere näitas, kuidas saab lihtsatest asjadest kokku panna nii vinged lahendused. 
Üks huvitav lugemine oli ka jutt perekonnast, kes elab juba kümme aasta ääremaal, ning nende seiklustest. Annab kõigile hoogu juurde, miks mitte teha julgeid otsuseid ning muuta oma elu... Lõpptulemus võib oodatust isegi paremaks kujuneda! Juba mõnda aega oleme ka kodustega rääkinud, et võiks ju olla mõned veised, kanad jm pudulojused – aga pole selleni veel jõudnud. Antud lugu andis indu kindlasti juurde. 
Nälja kustutamiseks katsetasin Kodukirja retseptivaramust paari retsepti. Nimelt panin kaks kokku ning kohendasin natuke enda soovidele vastavalt – herne­püree räimepihvidega! Natuke toimetamist ja sai täitsa asjalik asi valmis.
Heldur

Täname tagasikaja eest! Auhinnaks olnud koorimisnoa saab Heldur.

Foto: Tootja

Kirjutage meile, kuidas meeldis mai Kodukiri. Auhinnaks on kevadised küünlad “Piibeleht“ ja „Forever Fresh“  kodumaiselt firmalt Joik.

Kirju ootame 14. maiks aadressil: Kodukiri, Narva mnt 13, Tallinn 10151 või 
malle.pajula@kodukiri.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee