Sisuturundus

Robotniiduk kingib aega! 7 põhjust, miks eelistada just seda 

Reginett.ee, 17. november 2021 20:53

Tõenäoliselt ei pane aias omapäi tegutsev mururobot enam kedagi kulmu kergitama. Sarnaselt teiste Euroopa riikidega on ka Eestis bensiinimootoriga niidumasinad üha jõulisemalt asendumas vaiksete ja heitgaasivabade robotniidukitega. Eestimaalased hindavad aina enam keskkonnasäästlikke tehnoloogiaid ja oma aega. Milleks kulutada väärtuslikku aega tüütule muruniitmisele, kui seda saaks kasutada hoopis sõprade seltsis, lähedastega kvaliteetaja veetmiseks või siis oma lemmikhobiga tegelemiseks. Kingi aega ja vali armsale inimesele jõulukingituseks asjalik robotniiduk.

Toome välja 7 põhjust, miks võiks robotniiduk sinu koduaias toimetada.

Keskkonnasäästlikkus

Kas teadsid, et tavaline bensiinimootoriga muruniiduk võib loodust saastada rohkem kui auto? Akutehnoloogial põhinev robotniiduk ei tekita heitgaase ja selle tegelik energiatarve on äärmiselt madal. Hooaja vältel tarbib robotniiduk elektit vaid 5-15 euro eest, olenevalt mudelist ja murupinna suurusest.

Vaikus

Robotniiduk töötab väga vaikselt. Husqvarna robotniiduki müratase on kõigest 58 dB(A), seega saab masin töötada ka öösel und segamata. Ja naabrid on õnnelikud.

Ohutus

Lendteradega varustatud Husqvarna robotniiduk on ohutu kõigile pereliikmetele ja lemmikloomadele.

Täiuslik murupind

Žiletilaadsete lendteradega robotniiduk jätab järele märkamatud peenestatud rohulibled, mida ei ole vaja kokku koristada. Peenestatud rohulibled väetavad muru loomulikul teel. Muru muutub tihedaks ja murupind pehme vaiba sarnaseks. Tänu ebakorrapärasele niitmismustrile ei jäta see niidumasin silmariivavaid rattajälgi. Samuti kaob murust sammal.

Töötab iga ilmaga

Husqvarna Automower® robotniiduk tagab ka vihmaga niites ideaalse tulemuse.

Nutikus

Robotniiduk tuleb toime ka kõige keerukamate aedade hooldamisega. Talle pole takistuseks kitsad läbikäigud ja kallakutel niitmine meeldib talle ka. Soovi korral saad niidukit juhtida ja jälgida oma nutiseadmest mistahes maailma paigast. Kontroll on alati sinu käes!

Annab rohkem vaba aega

Soetades robotniiduki, saad seni muruniitmiseks kulutatud aja pühendada oma lähedastega koosveetmiseks või lemmikhobiga tegelemiseks.

Kingi aega ja vali armsale inimesele jõulukingituseks robotniiduk. Suure robotniidukite valikuga saad tutvuda SIIN!

Samal teemal

29.10.2021
PANE TÄHELE: tundlikud seadmed talveks sooja