Sisustus

Sisekujundaja Maria-Helena Arvi liigitab kodukujundajad kolme tüüpi: vaid üks neist võiks paigutada raamatud riiulisse tagurpidi (2)

Inkari Lindve, 8. jaanuar 2022 09:26

Sisekujundaja Maria-Helena Arvi sõnul on seinad enamasti heledad, sisustuses kasutatakse lisaks valgele veel halli, musta, naturaalseid toone ja puitu.

Foto: Erakogu

Lugeja küsis nõu, kas peaks paigutama raamatud riiulisse tagurpidi, nii et erivärvilised seljad ei jää näha. Sisekujundaja Maria-Helena Arvi sõnul võiks kolmest kodukujundaja tüübist sellist lahendust proovida vaid üks.

Kodu sisustamisel on paljude eestlaste südame võitnud skandinaavia stiil, kus domineerib lihtsus. „Lühidalt öeldes väljendub see lihtsates vormides ja tagasihoidlikes toonides. Seinad on enamasti heledad, sisustuses kasutatakse lisaks valgele veel halli, musta, naturaalseid toone ja puitu. Üldmulje on rahulik,“ kommenteerib sisekujundaja Maria-Helena Arvi firmast Marihel Design.

Samal teemal

08.01.2022
NIPP VÕI HOOLIMATUS? Kas sinule meeldiks, et raamatud on riiulis tagurpidi? Mõne meelest see rahustab!
12.12.2021
Seitse eesti krimikirjanikku avaldavad, mis on põneviku kirjutamisel kõige keerulisem
04.12.2021
NOORMEES JAGAB NIPPE: „Teismelisena väitsin, et segadus soodustab loovust. Nüüd tean, et korrastatud kodu annab parema tulemuse.“ Koos psühholoogi kommentaariga!