Lemmikloom

„LOOMAARST TASKUS“ | KASSID JA MIDA NENDEGA TEHA: üksinda uitavat hiirepüüdjat varitsevad mitmed ohud (6)

LISA KOMMENTAAR

Salme 3. juuni 2022 22:40
Üks normaalset elu elav kass jalutab maapere õyes vabalt,ilma rihmata.Ronib puude otsas ja uitab kõrvalhoonetes.Selline tuppa surutud loom on nagu vang.Ja vangimaja pidaja on " lemmiklooma sõber".Õudne mõelda.
Loomapidaja 4. juuni 2022 12:02
@Salme. Kirjutad ja kurdad,et tuppa surutud loom on nagu vang.Aga kas Sa selle peale ei ole mõelnud,et kõigil kassipida- jatel ei ole oma suurt kinnise aiaga õueala või taluõue,kus kassid saaks vabalt liikuda? Kas neil kassidel,kes väl- jas vabalt ringi hulguvad,on siis seeläbi hea elu? Ja kas näiteks korteris elavail inimestel tuleks Sinu meelest kee- lata üldse kasside pidamine? Miks Sa neid halvustades nimetad "lemmiklooma pidajateks"?! Sa,Salme,ei ole ise ei inimeste ega loomade sõber ja Sinust endast on õudne ja vastik mõelda,Sa häbitu naine!
Noh 3. juuni 2022 20:09
kui hinnad tõusevad, siis paneme nahka, mis muud.
Murelik 3. juuni 2022 17:09
Mida teha?! Olen kassikarvade vastu allergiline aga naabri kass on vabapidamisel ja armastab öösiti kolada minu aias ja magada minu väliköögi diivanil!
Paha kass 3. juuni 2022 20:10
panin talle selle eest sinu kommentaari peale miinuse.
Tarmo 3. juuni 2022 15:56
Kõik on õiged ja asjalikud nõuanded,mis siin kirjas.Mina võtsin kolme ja poole aasta eest peale vana kassikese surma endale varjupaigast uue kiisu,kelle puhul olid juba eelnevalt täidetud eel- pool artiklis täidetud nõudmised.Kuid midagi oli veel: kiisul oli hambakivi ja ma lasin selle tal eemaldada.Hambakivi probleem võib aeg-ajalt kiisudel esineda ja tuleb jälgida,et seda ei tekiks. Millegipärast seda siin artiklis ei mainitud,ei tea,miks.Aga üldiselt jah,kassipidamise põhitõde- dest kirjutamine oli õige ja vajalik otsus,tänud autorile!