Eesti uudised

Koerte koolitaja tõdeb, et kui seadused ja eeskirjad on olemas, siis tuleb nende täitmist kontrollida ja trahvegi teha

MINISTER KOERARÜNNAKUTEST: ainult seadus ei hoia midagi ära! (12)

LISA KOMMENTAAR

Toetan ka-ka.l tagumistest jalgadest kinnivõtmist 17. november 2022 18:43
Toetan ka-ka.l tagumistest jalgadest kinnivõtmist ja vastu telliskivis seinaSURNUKSPEKSMIST💘
Tekib küsimus 17. november 2022 16:46
Kui seadused midagi ära ei hoia, siis milleks neid ikkagi tehakse? Eelnõusid, mis midagi ära keelavad, tuleb valitsustest nagu Vändrast saelaudu, miks siis hr. minister arvab, et just koerte pidamise kohta, need midagi ei aitaks?
Xx 16. november 2022 11:13
Ministri nentimine, et kõik on kinni inimeses endas, näitab, et peale mulina see jorss muud ei oska. Kurb, et joobu on saanud ministriks.
Mets 16. november 2022 10:10
Käin tihti metsas jooksmas, mind tegelt need väiksed kääbuskoerad lahtiselt ei häiri sest reaalselt nad kedagi ei ohusta. Aga suured volaskid nagu Hundikoerad, Dobermanid ja Pitbullid olgu 100% koguaeg ketiotsas. Igaks juhuks on selliste jaoks pipragaas alati taskus.
Miks 16. november 2022 09:28
Kui politseile on tehtud juba mitu avaldust koeraomaniku kohta, kes ei hoia omi koeri ketis, miks vallavalitsus midagi ette ei võta. Kas tõesti ainult lõhki tõmmatud püksid, joped pole veel midagi. On tõesti tarvis traagilisi kannatusi. Üldiselt vallavalitsused ei reageeri tõsiselt koerarünnakute puhul.
Terve see aasta enne uut traagilist päeva jättis 16. november 2022 10:06
Terve see aasta enne uut traagilist päeva jättis koerte peres toimuv kõiki ükskõikseks, süüdistataksegi paljakspõlenudid ja nüüd on traagikat ja kannatanuid juures ja ka uinutaud koerte omanike elu läheb veel hullemaks. Kuidas mitmes mõttes puruks rebitud noor inimene eluga edasi läheb ,ka ei tea.
kukkujat ei aita keegi 16. november 2022 07:21
Üks võimalus, kuidas seda kohutavat õnnetust ei oleks olnud, kui tulekahju järgselt vähemasti koertele oleks viidud, annetatud mõned 20 kg-sed toidukotid. Kurb, loomade kõhud olid tühjad viimase piiri peal.
kahepoolne tragöödia 16. november 2022 08:18
Tegelikult oleks väga palju saanud ennetavalt teha selle tragöödia ärahoidmiseks. Loodetavasti aitab vald nüüd kiireloomulisi ravikulusid ja vajalikke iluoperatsioone katta.Korte omanikele ei jää ilmselt enam ka kasvuhoonet.
ei kujuta ette, kui kellegi enda koer ühtäkki mida 16. november 2022 08:20
ei kujuta ette, kui kellegi enda koer ühtäkki midagi seesugust teeb.. Kohutav tunne mõlemal .
Salme 16. november 2022 00:00
Üldse on see koerte pidamine nagu mingi hullus või moehaigus.Kurdetakse toidupuudusest maailmas,aga vaataks,kui palju need penid söövad.Koertetoitu.Ka koertetoit on ju toitainetest tehtud.Inimesed,kes ei saa iseendagagi hakkama,peavad karjade viisi koeri.Kui kuskil keegi pureda saab,siis seda ei võeta üldse uuridagi.Valla ametipulkadest üldse ei maksa rääkida.Kargavad ise kui penid kannatanule näkku.

Kristiina 15. november 2022 22:20
Mina olen koera löömist ja niutsumist näinud 4aastasena ja süüdistasin ema 15a. Tuppa tegemine põhjus.. Ei Oblikas vajab eetrivaikust nagu kogu nõuka mass.. Muid dreseerimise viise ja põhjusi on.
Nohh 15. november 2022 21:54
Koolitaja jutt tõugude kohta on küll natuke vale! On ikka suur vahe, kas sind ründab väike 5kg chihuahua kes halvimal juhul suudab väikse kriimu tekitada või võitluskoer pitbull kes suudab maha murda ka suure tugeva mehe (rääkimata lastest)