Foto: Sandra Palm Photography
Õhtuleht.ee 24. november 2015 11:22
Kriss Soonikul on spetsiaalselt jõuludeks valminud limited edition kollektsioon. Jõuluajale kohaselt on erikollektsioonis kuldsed ja hõbedased sädelevad trippidega topid, püksid ja pesukomplektid.

Tagasi on ka ideaalselt kingituseks sobivad veluurist pitstiibadega hommikumantlid. Sel korral 3 värvis - punased, tumesinised ja mustad.

Brändile omaselt on valminud ka spetsiaalne pildiseeria, mille nimeks "Be a dazzling disco ball in a lounge full of lightbulbs" (tõlkes: "Sära nagu diskopall tavaliste lampide hulgas"). Fotograaf Sandra Palm tabas kõige mängulisemad hetked just pühade tähistamiseks.

Eestisse jõudis Kriss Soonik Loungerie alles 2011 aasta sügisel, kui seda hakkas esindama pesupood Ulakas Kaunitar.
Kriss Soonik Loungerie bränd ja selle arendamine sai alguse pea 7 aastat tagasi. Kriss Sooniku disainpesu eripära on see, et enamus sellest on kantav ka ülerõivastena (lingerie e. aluspesu + loungewear e. sohva- ja ööriided moodustavad kokku "loungerie"). Brändi üks märksõnu kvaliteetsed kangad ja erilised detailid- kuldsed logoga nööbid, tripid ja muud detailid.

Kogu Kriss Sooniku looming toodetakse Eestis. Brändi leiab viieteistkümnest riigist, eksootilisematest kohtadest näiteks Saudi- Araabia ja Jaapan. Brändi kohta on artiklid ilmunud moeajakirjades Vogue, ELLE, GQ, Cosmopolitan ja Style.com