Jõulud

ÕHTULEHE GALERII JA VIDEO | Kuidas punased rikkusid metsavendade jõuluõhtu?

Õhtuleht.ee, 20. detsember 2015 22:14

8 KOMMENTAARI

METSAVEND / 21. detsember 2015 17:15
Pole probleemi sunniaastaga jah jääb sinna 60 ndate alguse kanti ning vöin öelda nii möndagi mis praegustele ajaloo umber kirjutajatele ei meeldi ,sest kui teha köik eelnenu halvaks on vöimalik jätta tähelepanuta praegused rollotamised ja ämma raha kilekotiga teemad ning härmatada saab lihtsamalt .Ma ei öigusta midagi mis on olnud sest seda pole vöimalik muuta aga udini halvaks nimetada köike ja sinna lisaks solvata inimesi kes elasid ja töötasid ENSV ajal pole normaalne .Igal ajal on olnud omad hampelmannid ja muud tegelased aga siiski praeguses EV kipuvad rohkem esinema kui ENSV aegne kompartei . Neil kes selleks pole midagi reaalset teinud ,et praegune EV oleks olemas pole mötet ennast pildile topida ja nimetada ennast aateliseks riigimeheks .
METSAVEND / 21. detsember 2015 09:59
Kus on minu kommentaae jäänud kas oli liialt otsekohene
j
Julie/ 21. detsember 2015 08:52
Ma usun ainult 10 % tõesti punaste vastu võitlevatest metsavendadest, ülejäänu oli üks varaste ,vägistajate ja tapjate kari. Mu vanavanemad on sellest niipalju heietanud,et usun neid rohkem ,kui praegusi elavaid "metsavendi" ,kes leelotavad oma minevikust muinasjutte. Mu surnud vanaisa ,kes oli vabariigi ajal metsavaht , nimetas neid parasiitideks.
r
RoadRunneR/ 21. detsember 2015 09:27
See vanaema jutt võib tõsi küll olla,metsas redutamine ja paugutamine oligi nende töö. Iga liikumisega ühineb igasusgust rämpsu, kes ideede varjus oma asju ajavad ja siis pärast siis "ausad poisid" on.
j
Julie/ 21. detsember 2015 11:51
meil ei armastata tõde, ainult valed,valed ja rahvale koti pähe tõmbamine.......kahjuks nii ta on ja sind kustutatakse, oled nagu kurjategija...
s
Sander/ 21. detsember 2015 06:18
Eks "sümpaatia" oli vastastikune, sest mõlemal olid omad tõed.
METSAVEND / 20. detsember 2015 23:13
P ole plaanis miskit kiitma hakata aga miski pärast ei mäleta ,et oleks luusitud ENSV ajal maal mööda akna taguseid .Pigem on praegu mötetut tolmu ules keerutatud seoses jöuludega ,et ikka siis oli ainult köik väga halb .Fakt on ,et söjad laastavad igasuguse riigi majandust ja söltumata kas vöideti söda vöi kaotati tuli oma riik ules ehitada .Pole mötet kellelgi ajalugu umber kirjutada ega jutustada ,sest oli nagu oli .Pigem tuleb austada neid kes ka ENSV ajal jäid inimesteks ja ei läinud naabri peale kaebama vaid said aru ,et naaber tegi rohkem tööd .Vördluseks praeguses EV on kaebamine ja igasugune nöiajaht isegi rohkem moes .Vähemalt aasta löpus peab rahu olema olgu siis jöulud vöi näärid .Siin riigis peaksid hampelmannid ja muidu jutumehed aru saama ,et varastamise ja petmise läbi ei löö ja pigem näidatakse sellise rollotamiste ,ämmaraha kilekotidega tassimise ning härmatamisega rahvale sitta eeskuju ning löpuks imestatakse ,et kuidas nii on läinud .Soovin ,et vähemalt aasta löpp olgu siis näärid vöi jöulud oleksid rahulikud .
s
Stig/ 21. detsember 2015 15:44
Vaata kui tore sellise vanainimese meenutusi lugeda elu-olu kohta - on enda sünniaasta vähemalt ENSV ajast? Ma millegipärast kahtlen et tegu on inimesega kes on vanem kui 25 aastat...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee