Pühadepraad.Foto: TIINA KÕRTSINI
Toimetas Kristjan Väli 20. detsember 2016 13:43
Aastatepikkust traditsiooni järgides tellib Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuamet kodutute öömajadesse pühadepraed 24. detsembri ja 31. detsembri õhtuks, et pakkuda pühadetoitu neile, kellel endal ei ole selleks võimalusi.

Kodutute ja toimetulekuraskustes inimeste toitlustamiseks supiköökides on Tallinnal lepingud mittetulundusühingutega Päästearmee Eestis ja Tallinna hoolekande keskus.

Päästearmee supiköögis aadressil Laevastiku 1a, toitlustatakse esmaspäeviti, teisipäeviti, kolmapäeviti, neljapäeviti ja reedeti  kell 11- 14ni. Tallinna Hoolekande Keskus toitlustab abivajajaid aadressil Suur-Sõjamäe 6a laupäeviti ja pühapäeviti kell 12.30 -14ni.

Lisaks avatud teenusena töötavatele supiköökidele jagatakse Eesti Punase Risti supiköögis, aadressil Eha 8,  esmaspäeviti, teisipäeviti, kolmapäeviti, neljapäeviti, reedeti (väljaarvatud riigipühadel ja riiklikel pühadel) kella 9 -11ni linnaosade sotsiaalhoolekande osakondade poolt väljastatud talongide alusel toimetulekuraskustes ja piisavate elatusvahenditeta isikutele  valmistoitu  kaasavõtmiseks.