Tee ise

Õmble 10 minutiga beebipüksid  

Allikas: sujuvalt.blogspot.com, 20. aprill 2017 09:04
Foto: Foto: sujuvalt.blogspot.com
Laura isetegemise blogist Sujuvalt jagab kiiret ja lihtsat õpetust, kuidas meisterdada lapsele mugavad kottpüksid, mis lasevad jalgu vabalt siputada. 


Annett palus lihtsat pükste õpetust ja siin see on! Püksid on jalga panemiseks valmis ainult mõne õmblusega. Aega võttis pükste tegemine umbes 10 minutit!
Muidugi on oluline valida mõnus kangas, näiteks kergelt veniv puuvill.
Kergelt kottis püksid on mugavad ja lasevad lapsel vabalt liigutada. Teie lapsuke tänab teid! :DMuide, sama lõiget võib ju ka suurendada ja teha endale samasugused.

Ahjaa, ja kui ise lapsele pükse teha pole aega, siis nt Pauleni püksipoest võib leida põneva valiku kottpükse ja dressikaid ja muud vahvat!

Mida vaja?
venivat puuvilla
õmblusmasinat
overlok masinat


Kuidas teha?
Aluseks võta mõned teised püksid, mille alusel kottpüksid välja lõigata. Et saaksid pikkuse ja laiuse kiirelt paika. Lisa julgelt õmblusvaru, kui näidispüksid venivad rohkem kui valitud uus kangas.


Minu 4-kuusele beebile sobisid hästi sellised püksid (õmblusvaruga):


Õmble tükid overlokiga kokku. Äärista ka vöökoht ja sääre otsad.Keera vöökoht ära ja õmble läbi. Vajadusel lisa kummipael, minu pükstel polnud seda vaja - kangas venis piisavalt, et jalga ajada ja üleval seista!


Ja ongi valmis!!

Sääred tulid mõnusalt liibukad :)

Vaata blogi lähemalt SIIT

Samal teemal

21.04.2017
Remondimees: “Kahe-kolmesaja euro eest võib saada väga hea, aga ka väga kehva masina.”