Nipid

Nordical ikka üle 60 000 reisija, enim lennatakse Müncheni ja Varssavisse (1)

Toimetas Denes Kattago, 3. november 2017 16:12
Nordica Foto: Aivo Kallas
Kodumaise lennufirma Nordica reisijate arv küündis oktoobris 61 000ni. Võrreldes eelmise aasta sama ajaga lendas ettevõttega 67 protsenti rohkem reisijaid.

Lennufirma säilitas Tallinnast väljuvate lendude arvestuses suurima turuosa, mis oli oktoobris 27 protsenti. Kokku sooritas Eesti lennuettevõte eelmisel kuul 1146 lendu. Kõikidest plaanitud lendudest teostati 98 protsenti ja 81 protsenti neist väljusid 15 minutilise täpsusega. Populaarsimateks sihtkohtadeks olid München, Varssavi ja Stockholm.

Samal teemal

Nordical on seljataga pingeline kuid edukas suvehooaeg. Suvekuudel lendas kodumaise lennufirmaga üle 420 000 reisija mis on 160 000 võrra rohkem kui eelmise aasta samal perioodil. Selle suve populaarsemateks puhkusesihtkohtadeks olid Split ja Rijeka Horvaatias, Nice Lõuna-Prantsusmaal ja Ukraina kuurortlinn Odessa Musta mere ääres. Nordica turundus- ja kommunikatsioonijuhi Toomas Uibo sõnul laieneb ettevõtte suvine lennuprogramm kahe uue puhkusesihtkohta võrra.

„Alates 2018 aasta suvehooajast on võimalik lennata Tallinnast otse Rumeenia suvituslinna Constanțasse, mis asub Musta mere kaldal ja Makedoonia turismimagnetina tuntud Ohridi“, lisas Uibo. Uibo sõnul on mõlema uue sihtkoha vastu huvi juba praegu väga suur. Nordica jätkab tööd eestimaallaste reisimisvõimaluste laiendamise nimel. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee