Jõulud

FOTOD JA VIDEO | H&Mi muinasjutulise pühadefilmi staar on Nicki Minaj 

Toimetas Meisi Volt, 14. november 2017 12:36
H&Mi pühadehooaja rõivadFoto: H&M
H&Mil on hea meel teatada, et 2017. aasta pühadekampaania tähtedeks on Nicki Minaj, Jesse Williams ja John Turturro. Klipi režissööriks on Johan Renck ja see pajatab lugu paralleelsest fantaasiamaailmast, mis on täis unustamatuid tegelasi ning universaalset üksteisest hoolimise sõnumit.

Moderne muinasjutt keerleb ümber kangelasliku väikese tüdruku, kes leiab üles jõuluvana kurja venna ja päästab pühad tema isekuse eest. Nicki Minaj kehastab nii tüdruku ema kui ka imeliselt tarka haldjat. Jesse Williams mängib tüdruku isa ja nobedat haldjat. John Turturro esituses näeme aga nii jõuluvana kui tema kurja venda.

,,Ma armastan filmi jõustavat sõnumit. Mulle meeldib jälgida, kuidas väikesest tüdrukust sirgub kangelane, kes tegelikult elab meis kõigis. Pühadehooajal on alati õhus veidikene maagiat,” tõdeb Nicki Minaj. 

,,Oli lahe näha, kuidas meie pühadehooaja rõivad äratati nende inspireerivalt andekate inimeste abil ellu. Nad lisasid filmile võlu ja ma loodan, et meie klientidele meeldib, kuidas me sellel hooajal oma moodi esitleme,” lausub H&Mi peadisainer ja loovjuht Pernilla Wohlfahrt.

Suur valik pühadehooaja rõivaid saabub kauplustesse ja e-poodi täna, 9. novembril.

Samal teemal

29.10.2017
Minaji venda süüdistatakse kasutütre korduvas vägistamises
13.10.2017
Nicki Minaji vend astub pedofiilias süüdistatuna kohtu ette
08.10.2017
VIDEOD | Vaata uuesti näosaate suurepäraseid etteasteid!
08.10.2017
ÕL VIDEO | Bert Pringi: „Mu jalad valutavad nende kontsade pärast rämedalt!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee