Foto: Tiina Kõrtsini
Maily Mau 10. detsember 2017 09:25
Sel aastal loovad 100 andekat loovinimest piparkoogist vanaaegse maailma, mis on inspireeritud Tallinna erinevatest ajalookihistustest, arhitektuurist, kunstist ja inimestest.

Näituse autoriteks on Eesti arhitektid, disainerid, keraamikud, kunstnikud ja piparkoogifännid, kes on ajutiselt vahetanud oma tavapärased töövahendid piparkoogitaigna ja küpsetusahju vastu, et luua ainulaadne söödav kunstinäitus.

Alates 9.detsembrist kuni 17. jaanuarini on kõigil huvilistel kogu näituse vältel võimalik osaleda piparkoogi töötubades ja fotovõistlusel. 

Oma maa piparkoogikultuuri tutvustavad veel meistrid Ungarist, Soomest ja Poolast. Muusika sellele imelisele ja lõhnavale väljapanekule on loonud Andres Lõo. 

Detsembris ootame Tallinna vanalinna teemalisi piparkoogifotosid ka Õhtulehe veebis toimuvale fotokonkursile, kus võitjatele paneb auhinnad välja Elektrolux. Vaata lähemalt siit: https://konkurss.ohtuleht.ee/piparkoogimaania

Foto: Tiina Kõrtsini

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Mari-Liis 12. detsember 2017 22:23
Sildid on näitusel nüüd ilusasti üleval. Nende ülespanemine viibis tehnilistel põhjustel. Piparkooginäituse korraldamine erineb veidi tavalisest näitusest. Kõik valmib alles viimastel päevadel enne avamist, nii tööd kui sildid. Austus autorite ja publiku vastu on väga suur. Olete oodatud näitusele teisele ringile:, nüüd juba koos siltidega.Soojalt tervitades näituse korraldaja Mari-Liis
Kõik see on tore! Aga KUS seda ilu siis 11. detsember 2017 14:07
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS