Klassika: Traditsiooniliselt seisavad eestlase jõululaual hautatud kapsad ja verivorst. Foto: Tiina Kõrtsini
Kersti Eero 16. detsember 2017 00:01
Kui soetate jõulukapsad poeriiulilt purgiga või supermarketi sooja toidu letist, säästate oluliselt aega. Enamikku meie järjekordsel pimetestil proovitud kapsaid võib pühadelaual julgesti pakkuda, ainult et kolmandik neist sobiks pigem desserdiks kui jõuluprae kõrvaseks. Üks kapsas võis žüriilt koguda maksimaalselt 90 punkti. 

Kui soetate jõulukapsad poeriiulilt purgiga või supermarketi sooja toidu letist, säästate oluliselt aega. Enamikku meie järjekordsel pimetestil proovitud kapsaid võib pühadelaual julgesti pakkuda, ainult et kolmandik neist sobiks pigem desserdiks kui jõuluprae kõrvaseks.

Kuna peale verivorstide on eestlaste jõululaual aastakümneid seisnud ka kauss hautatud hapukapsastega, maitsesime oma järjekordsel pimetestil üheksat suurpoodidest leitud praekapsaid. Sama palju kui testitavaid – ehk üheksa – kogunes toimetuse kööki ka sööjaid. Kuna oleme oma pimetestidel hindeid pannud alati kümnepallisüsteemis, võis üks toode koguda maksimaalselt 90 punkti. 

Samal teemal

Kommentaarid  (56)

Vot 17. detsember 2017 11:54
Arvu kapsas on parim! Ta teab, mida tänased lapsed ei saagi teada. Nutiajastul enam vanarahva tarkustest ei hoolita.
Arvu Vot ile 17. detsember 2017 12:40
Tule ma annan sulle ühe Läti viina ja kapsast peale siis Sa ei lobise niipalju. Kui ei tule siis kõike head sulle ja ole terve.
see asi 17. detsember 2017 06:09
purgikapsas võrdusmärgid solk.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS