Jõulud

ÕHTULEHE VIDEO | Millist romantilist filmi vaatab rokkar Jaagup Kreem jõulude ajal? (27)

Sten-Erik Unt, Gerly Mägi | Video: Alar Truu, 22. detsember 2017 19:50
Foto: Alar Truu
"Kõige eredam jõulumälestus on minu jaoks see, kui ma kümme aastat tagasi kolisin uude koju Viimsisse," meenutab Jaagup Kreem. "Oli jõululaupäeva hommik. Öösel oli sadanud maha värske lumi. Kui ma aknast välja vaatasin, siis minu tänavat mööda jalutas metskits. Siis ma tundsin, et see on õige koht, kus ma nüüd elama hakkan."

Kreemi sõnul on neil peres palju jõulutraditsioone. Külas käiakse nii tema kui ka naise vanematel-sugulastel. "Ikka loetakse salmi ja räägitakse juttu, süüakse hästi," ütleb ta ja lisab, et nii tehakse tõenäoliselt paljudes peredes üle kogu Eesti.

Milline on Jaagup Kreemi meeldejäävaim jõulukink? "See on üks film, mille mu naine kinkis, kui me veetsime koos esimesi jõule. See oli Tom Hanksi ja Meg Ryaniga film "Unetus Seattle'is". Ma olen kõva filmisõber ja üldiselt väga suur romantiliste filmide vaataja pole, aga see läks naelapea pihta küll. Ma siiani igal jõulul vaatan seda uuesti, ei teagi miks," naerab Kreem. 

Jälgi Õhtulehe jõulurubriiki, kus jagavad kuulsad eestimaalased  igapäevaselt oma jõuluhõngulisi mälestusi!

Samal teemal

12.01.2018
Muusik Jaagup Kreem annab vanadele asjadele uue elu: kui on vaja mõtteid koondada, on puutöö tegemine selleks parim viis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee