Briti kuningapere jõulujumalateenistusel Püha Maria Magdaleena kirikus Norfolkis 25. detsembril 2017. Perre oli arvatud ka prints Harry kihlatu Meghan markle.Foto: AFP / Scanpix
Toimetas Kristin Aasma 25. detsember 2017 19:44
Suurbritannia printsi Harry kihlatu Meghan Markle viibis koos Briti kuningaperega Norfolkis jõulujumalateenistusel.

Prints ja tema kihlatu saabusid jõulujumalateenistusele Püha Maria Magdaleena kirikusse Sandringhamis koos Cambridge'i hertsogi ja hertsoginna ehk siis prints Williami ja hertsoginna Catherine'iga, vahendas BBC.

Jõulujumalateenistusel olid kuninganna Elizabeth II, printsid Philip ja Charles ning Cornwalli hertsoginna, lisaks teised kuningapere liikmed. 

Pärast jumalateenistust ühines Meghan Markle kuningliku seltskonnaga, et tervitada rahvast.

Samal teemal

Kommentaarid  (31)

Tanita 26. detsember 2017 08:59
Meghan ütleb, et ta isa on kaukaaslane(?) - Hollandi, Inglise ja Iiri asukate järeltulija ja ema afroameeriklane. Nii et kunagise orja järeltulija (Georgia osariik). Meghan ootas pikalt oma printsi. Vahepeal jõudis küll 2 aastat ka abielus olla. Saab näha, kas paparatsod lehvitavad varsti ka Meghani alastipiltidega, nagu tavaliselt juhtub.
26. detsember 2017 07:41
küll need briti kuningakoja inimesed on kõik vingus ja tigedate nägudega. jumal õnnistagu neid inimesi, kes sinna suguseltsi abielluvad või sünnivad. päris kahju neist.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS