Jõulud

GALERII | Kanal 2 toob aasta viimasel õhtul teleekraanile staariderohke telepeo (4)

Televeeb, 28. detsember 2017 16:47
Foto: Kanal 2
Aasta viimane õhtu möödub Kanal 2 ekraanil huumori, muusika, üllatuste ja säravate külaliste seltsis, kui algab uue aastani kestev telepidu.

Aasta suurimal telepeol "Aastavahetus Kanal 2ga" on kohal kõik lõppeva aasta märgilised tegijad ja eestlaste lemmikud, sealhulgas tiitlitega pärjatud saatejuhid Roald Johannson, Tuuli Roosma, Teet Margna ja Kristjan Jõekalda, "Väikeste hiiglaste" minitalendid, aga ka kogu "Kodutunde" ja "Radari" tiim. Samuti ootab vaatajaid ees lõbus kohtumine menusarjade "Pilvede all", "Siberi võmm", "Naabriplika" ja "Köök" tegijatega ning Eesti muusika raskekahurväega, kes kõik sel erilisel õhtul lavale astuvad.

Üllatusetteastet on oodata ka aasta meelelahutajatelt Teet Margnalt ja Kristjan Jõekaldalt, kes viivad kodus pidutsejatega läbi ühe omalaadse testi. Vaid selleks õhtuks sünnivad ka peomeeleolus "KMD Klubi" sketšid, kus üles astuvad telekanali menusarjadest ja -saadetest tuntud näitlejad, sealhulgas Harry Kõrvits, Üllar Saaremäe, Merle Palmiste, Kait Kall, Karin Rask, Lauri Pedaja jpt.

Ükski tõeline aastalõpupidu ei saa mööduda muusikata ja seda jagub siinkohal ohtralt. Lõppeva aasta suurimaid hitte esitavad laval Liis Lemsalu, Karl-Erik Taukar, Koit Toome, Getter, Smilers, Patune Pool, Shanon, Ott Lepland, Laura, La La Ladies ja täiskoosseisus ansambel Swingers. Aga seegi pole veel kõik, sest just aasta viimasel õhtul näeb korraga laval kaht Anne Veskit!

Oma koht on aasta viimasel õhtul ka kõnedel ja neid jõuab Kanal 2 ekraanile mitu, üks värvikam kui teine. Lisaks traditsioonilise Eesti Vabariigi presidendi kõnele saadavad eestlastele oma mõtted "Suure komöödiaõhtu" võitnud Eesti vanim õpetaja Wilhelmiine Vibu (Piret Kalda) ja suurmehed Tramp (Peeter Oja) ja Puutin (Jan Uuspõld). Kes manitseb, kes suurustleb, kes vaatab hoogsalt tulevikku. Nende kõnedest jagub piisavalt tarkuseteri, et terve 2018. aasta vastu pidada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee