Kõik soovivad, et kodus oleks mõnus olla. Loe, kuidas tuua koju paremat energiat. Foto: Pixabay
Toimetas Tuuli Mäemat 1. jaanuar 2019 09:26
Kodu on kõigi jaoks kõige turvalisem ja mõnusam koht. Selleks, et kodus veel parem olla oleks, jagame sulle häid nippe!

Too koju hea energia nii:
1.     Vabane kõigest, mis pole enam vajalik. Selleks, et uus ja parem energia saaks sinu koju tulla, vabane kõigest, mis sind enam ei teeni. Tee suurpuhastus kappides ja vii üleliigne taaskasutusse.
2.     Voodi asukoht on oluline. Selleks, et sinu armuelu kodus õitseks, peab voodi asetsema õiges kohas ehk nii, et te mõlemad sinna vabalt juurde pääseks. Väldi voodi täis kuhjamist asjadega, samuti peaks voodialune olema asjadest prii.
3.     Riputa õnnelikud hetked seinale. Kogu kokku pildid oma rõõmsatest hetkedest ja pane need seinale. Nii on need pidevalt silmade ees ja tuletavad meelde, mis on teie suhtes kõige ilusam.
4.     Korista regulaarselt. Puhas kodu võrdub puhta ja hea energiaga. Hoia kodus korda, sest nii on seal kõigil mõnusam olla.
5.     Väldi kodus katkiseid asju. Katkised asjad loovad ka koju katkist energiat. Kui midagi puruneb, siis tee see kohe korda või asenda uuega.
6.     Hoolitse taimede eest. Elus taimed kodus loovad mõnusat atmosfääri. Hoolitse taimede eest regulaarselt ja kasta neid, et need ikka õitseksid ja kaunid oleksid.