Nipid

Maris Saar: kristallitee tervendab seestpoolt 

Autor: Tuuli Mäemat, allikas: Nipiraamat, 18. mai 2018 13:11
Maris Saare head nipid!Foto: Foto: Jako Ülenõmm
Hüpnotisöör Maris Saar usub, et kristallitee suudab teha inimestega imesid. Ta räägib meile natukene täpsemalt, kust on pärit kristallitee ja kuidas see sind ravida saab.

Kristalliteesid on tehtud juba väga ammusest ajast, ka Eestis, aga sellest väga ei räägita. Kristalliteed saab teha kahte erinevat moodi. “Üks võimalus on asetada toorkristall teekannu sõelale. Teeaur läheb kristalli peale ja tilgub tagasi tee sisse. Nii saab tee tänu kristallile laetud. Teine võimalus on korjata meelepärased taimed ja panna need koos soovitud kristallidega päikese kätte kuivama,” räägib Maris. Kui taimed kuivavad päikese käes ja kristall on seal juures, siis see ei muuda kuidagi kristalli toimet ega omadusi.

Toorkristalle soovitab Maris osta spetsiaalsest kristallipoest. Neid valides tuleks kuulata oma sisetunnet või juhinduda sellest, millisele murele leevendust on vaja ja võtta vastava omadusega kivi. Seejuures võib appi võtta kristalliraamatu. “Mõnes poes on kristallid hästi puhta energiaga ja juba puhastatud, teises poes mitte. Tundlikud inimesed tunnetavad selle kergelt ära,” juhendab Maris.

Kristalliteed saab inimene ka ise kodus teha ja end nii aidata. Tuleb valida õige kristall ja tee, mis omavahel hästi kokku sobivad.

Samal teemal

11.07.2021
LANGEVATE TÄHTEDE AEG! Soovitused, mille abil näed selgema ilmaga kindlasti tähesadu
29.05.2018
Kuidas leida õige kristall? Need kivid kaitsevad kodu ebaõnne eest
06.05.2018
HÜPNOTISÖÖR MARIS SAAR: „On juhtunud, et teraapiatoa ukse taha saabub proua, kättpidi kaasas napsune abikaasa, ja palub: tehke ta korda.“
05.05.2018
OLED ÜLEMÕTLEJA? Vaata, millist soovitust jagab Maris Saar Naistelehe lugejatega!