Plaanid osta maakodu? Pille Minev annab nõu.Foto: Laura Strandberg
Tuuli Mäemat 28. september 2019 22:59
«Olen leidnud oma koha ega tahagi enam kuskile rändama minna!» ütleb särav raadiohääl Pille Minev. Ta võtab meid vastu metsa vahel koos abikaasa Peebuga ehitatud idüllilises kodus.

«Olen leidnud oma koha ega tahagi enam kuskile rändama minna!» ütleb särav raadiohääl Pille Minev. Ta võtab meid vastu metsa vahel koos abikaasa Peebuga ehitatud idüllilises kodus.

Artikkel on ilmunud ajakirjas Nipiraamat juunis 2018. 

Kohtume StarFMi hommikuprogrammi säravhääle Pille Mineviga (46) ühel eritipäikesepaistelisel päeval Kalamaja kohvikus. Ta tuleb otse raadiost. Tõden, et tema samm ja olek on sama ärgas ning energiline, nagu tema hääl raadio vahendusel hommikuti kõlab.Pille on erinevalt teistest avaliku elu tegelastest võrdlemisi salapärane. Temast endast pole meedias väga palju kuulda, ka sellest on ta «unustanud» rääkida, et sai koos abikaasa ERRi päevakajaliste saadete peatoimetaja Peep Kalaga (56) äsja looduse rüpes valmis kodu, kus pole ei internetti ega telerit, mis paneb kodu hoopis teises rütmis tuksuma. Selles veendun enne Pillega kohtumist lummatuna tema Instagrami pilte ja videoid vaadates. Näen, kuidas ta teeb leiba, osaleb sõbrannadega keraamikakursustel ja mässab laudas lammastega. «See on minu elu esimene sotsiaalmeediakonto,» tunnistab naine. «Uskumatu, milline maailm on mulle avanenud!» hõiskab ta. Miks alles nüüd, ei oska Pille vastata ja hakkab hoopis õhinaga jutustama oma piltidelt paistvast kodust maal. Ta ütleb, et just praegu, kui me siin teed joome, sünnivad neil maal võib-olla lambatalled, seltsiks praegusele kaheksale lambale.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 8 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli