Jõulud

Peaaegu tellijani jõudnud saadetis läkitati pealinna tagasi

JÕULUPAKI IMELINE TEEKOND ÜMBER EESTIMAA: Tallinnast Rõngusse saadetud potid läbisid 16 päevaga 800 kilomeetrit! (33)

Arvo Uustalu, 13. detsember 2018 10:53
PIKK TEEKOND: Juhan Kipper leiab, et pakk võiks Tallinnast kiiremini kohale jõuda.Foto: Aldo Luud

„Minus on tekkinud sportlik huvi, kui palju kilomeetreid ja aega veel kulub enne, kui see õnnetu potikomplekt lõpuks kohale jõuab ja kas ma saan ikka oma jõuluhane enne jõule potti panna,“ ütleb Tartumaa mees, kelle kataloogist tellitud kaup eksis vaevalisele Kolgata teele.

Tartumaal Rõngu alevikus elav 61aastane Juhan Kipper nägi netis surfates, et Hansapost pakub roostevabast terasest pottide komplekti 49,95 euro eest. Varem maksis see tublisti üle 100 euro. Praktilise mõtlemisega mees ei usu igat reklaamijuttu ja helistas seega müügifirmasse, et üleskiidetud kauba ja selle kättesaamise kohta rohkem teada saada.

„Öeldi, et pakk jõuab minuni kolme-nelja päeva jooksul. Kui ütlesin, et paneme tellimuse kirja, täpsustati minu elukoht. Olen töövõimetuspensionär ja küsisin, kas oleks võimalik pakk saata Omniva pakiautomaati, kus ma saan tasuda järelmaksukaardiga. Vastati, et saab ja kordasin veel üle, et ärge pakki mulle koju saatke. Jäin seda ootama ja jälgisin huvi pärast internetis ka selle teekonda,“ räägib Kipper.

Samal teemal

15.01.2019
Omniva postkontorite pikkade järjekordade taga on hilinenud jõulupakid ja töötajate gripilaine
28.12.2018
Pere sai kaardi, mis oli teel 22 aastat. Saatjaks oli autoõnnetuses hukkunud paar

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee