Aed

PIKK INTERVJUU | Shanti Grand Uustalu: ma ei kartnud noorelt emaks saada! (38)

Tuuli Mäemat, 4. veebruar 2019, 15:07
RÕÕM KOOSOLEMISEST: Shanti ütleb, et tänu lastele on ta avastanud endas peidus olnud lapsemeelsuse. «Kõik probleemid lahendab Shanti mänguliselt ja pehmelt,» lisab pereisa Gowri.Foto: Martin Ahven

Armastus ja emaks saamine ei küsi vanust, tõdeb Shanti, kes on kolme aasta jooksul nii abiellunud oma unistuste mehega kui ka saanud kahe lapse emaks. „Imetlen teda iga päev,» tunnistab abikaasa Gowri.

Kolm aastat tagasi tõusis olümpiavõitja Erika Salumäe tollal vaid 16aastane tütar Shanti Grand Uustalu (19) meediaorbiidile, kui kirjutati tema ootamatust abiellumisest ja lapseootusest. Kõneainet pakkunud teema võis mõjuda paljudele ehmatavalt, ometi polnud Shanti enda südames grammigi hirmu. „Olin hoopis elevil ja rõõmus!“ tunnistab noor naine.

Nagu kahjuks tavaline, oli ka parastamist: nii noorelt sõlmitud liit kaua vastu ei pea. Nüüdseks juba kahe lapse vanemad Shanti ja Gowri (24) kutsuvad Nipiraamatu külla Tallinna lähedale looduskaunisse kohta Kakumäel, kus noored jagavad kodu Gowri vanemate Gerli ja Lauri Grand Uustaluga, ning me tunnistame nende jätkuvat pereõnne.

Samal teemal

28. november 2019, 22:31
Shanti Grand Uustalu: me emaga otseselt ei suhtle, aga kõik vabandused on öeldud
24. aprill 2019, 07:26
Erika Salumäe nõuab kohtutäituri kaudu Kroonikalt hüvitist
29. märts 2019, 12:21
INTERVJUU | Kirsti Timmer: ära ole kaasalohiseja, vaid võta eluohjad enda kätte!
28. märts 2019, 07:52
Naerge koos: ühine lõbus pereaeg loob lähedased suhted

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee