Kodu ja Aed

INSPIRATSIOON | Kodu, kus hubasust annavad mustrid ja värvid 

Laura Karro, 14. märts 2019 12:41
Üllatuslikud kooslused: Iraanist pärit vaibad, vanaisa tugitoolid, tellistest riiul ja vana köögilaud on Villemi ja Eve kodusse kui loodud. Mustrite virvarri ühendavad sarnased värvitoonid.Foto: Priit Grepp / Kodukiri

Soojade toonidega vürtsitatud kodus kestaks nagu igavene suvi. Kirjud põrandavaibad ja kodutekstiilid mõjuvad justkui lilli täis aas – kõik nii erinevad, aga sobituvad siiski suurepäraselt kokku.

Tallinnas Kassisabas asuv korter on heas mõttes kunstist läbi imbunud. Helehalle seinu ilmestavad pere rahva enda hangitud ja sõprade kingitud maalid ning graafi ka, riiulitele annavad värvi luulekogud ja põnevad raamatud.

«Kui kodus on kõik vajalik juba olemas, pole mõtet osta kallimat autot. Parem on võimalusel investeerida kunsti,» annab hea soovituse kodu omanik, kostüümikunstnik Eve Gutmann-Valme (34). Seda mõtet on nad kaasa Villem Valmega (41) silmas pidanud juba aastaid. Sel põhjusel loobusid nad korterit ostes kohe ka tapeedist ja värvisid kõik seinad heledaks – neutraalse pinna peal on kunsti hea eksponeerida.

Samal teemal

23.05.2021
NIPPE ROHENÄPULE: kuidas kasvata ette kaunid suvised õitsejad
26.03.2021
Tee oma rõdust imeline miniaed! Istuta konteineritesse köögivilju, maitsetaimi ja lilli
02.03.2021
Nende nippidega saad avara ja funktsionaalse esiku
13.12.2020
EKSPERIMENT | Kuidas saada kodu tränist priiks ehk Milline korrastamismeetod tõeliselt toimib?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee