Kodu ja Aed

Ootamatu pöörde võtnud müügikuulutus: räämas korterist saab hubane kodu 

Laura Liinat, 4. aprill 2019 15:32
NOORE NAISE SULNIS KODU: Kõik lahendused Eliisa kodus on väga hästi läbi mõeldud. Näiteks see, et kuigi valgeid katteid on koeraga majapidamises keeruline hooldada, on selle diivani katted pestavad. Nii vahetab perenaine ka nende värvi vastavalt tujule.Foto: Stanislav Moshkov

Kaks aastat tagasi kevadel räämas korterit vaatama minnes mängis kõik kaasa positiivse otsuse langetamisele: muru oli roheline, majade vahel hoovis mängis palju lapsi ja õues ootasid pesunöörid. Idüll! See varjas aga ära siseruumides peitunud suure töö.

 

Aastaid oma kodu otsinud Eliisa Teder (28) naeris esimese hooga sõbranna saadetud korterikuulutuse välja nii hinna kui ka selle seisukorra pärast, kuid jõudis ringiga siiski tagasi Tallinnas Pelgulinnas asuva korterini. Tagasi vaadates on ta kindel, et esialgsetele kõhklustele vaatamata on see tema elu üks paremaid oste. «Kuna korter oli näinud viimast remonti 1970.-80ndatel ja seisnud mõnda aega tühjana, tuli esmalt üldse selgust saada, mis siin olemas on ja mis on vaja välja lõhkuda,» annab naine mõista teda oodanud kapitaalsest remondist. Õnneks tulid appi nii pere kui ka sõbrad.

Samal teemal

07.04.2019
5 ebaharilikku ent tõhusat majapidamisnippi
29.03.2019
INTERVJUU | Kirsti Timmer: ära ole kaasalohiseja, vaid võta eluohjad enda kätte!
14.03.2019
INSPIRATSIOON | Kodu, kus hubasust annavad mustrid ja värvid
30.05.2018
Ohooo! Tee ise õhutaimele riputusalus!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee