Kodu ja Aed

ROMANTILINE KODU | Vanadest poeruumidest saab hubane pesa 

Laura Karro, 2. mai 2019 15:00
MAALÄHEDANE ROOSAMANNA: Lauajuppidest tehtud köögikappide uksed on nagu koduaia väravad! Endine pruun köök sai uue hingamise valge kriidivärviga.Foto: Priit Grepp

Kui oma kodu loomisel saavad kokku kuldsete kätega mees ja nobedate näppudega naine, võib oodata suuri tegusid. Tulemuseks on igast küljest hästi kokku haakuv ja inspireeriv kodu, kus seintel ja mööblil on palju roosiornamente.

Nii hubast ja romantilist kodu, nagu on Marjen Begunil (32) ja Viljar Bogdanovil (32) Raplamaal, pole ammu nähtud. Lisaks on köök ja elutuba, kaks magamistuba ning garderoob väikesesse korterisse ehitatud nii kompaktselt, et kõik vajalik neljale pereliikmele mahub kenasti ära, aga kitsas ei ole.

«Üheksa aastat tagasi, kui veel abikaasa ema juures elasime, otsisime ka kohta, kuhu oma pesa ehitada, » räägib Marjen. Paarile jäi silma samas kandis tühjana seisev kortermajaosa, kus aastaid tagasi tegutses külapood. Noored rääkisid omanikuga kindlast ostuplaanist, aga kuna neil kohe piisavalt raha polnud, tuli müüja neile vastu ja kodu osteti välja jupikaupa.

Samal teemal

18.06.2021
Köögi planeerimine – nõuandeid jagavad eksperdid
30.09.2020
FOTOLUGU | Vanast lasteaiast saab 300ruutmeetrine mõnus kodu
31.08.2019
HEAD NÕKSUD, mis meelitavad kirbukaostja just sinu boksi!
20.05.2019
KAS TEADSID? 10 huvitavat fakti Põlvamaa pärimusest, millest sul polnud aimugi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee