Sisustus

Laura Nestor ja Treimanni mööblisalong esitlevad disainist ja sisekujundusest inspireeritud fotonäitust „La Nardi“ 

Dagmar Reinolt, 21. mai 2019 14:00
La NardiFoto: Laura Nestor
Kolmapäeval 22. mail Treimanni mööblisalongis avatav Fotosari on inspireeritud õhulisest Itaalia õuemööblibrändist Nardi. Väljapanekul on näha kuidas pilt ja mööblidisain täiendavad teineteist ja saavutavad ühise terviku. Fotograafi inspireeris enim disainmööbli värvivalik ja disainikeel.

Nardi aiamööbelFoto: tootefoto

Laura Nestor on fotograafina töötanud juba peaaegu 20 aastat, tegelenud peamiselt lavastusfotoga, pildistanud lugematul arvul ajakirjade kaanefotosid ja reklaampilte. Laura on koostanud mitmeid isikunäitusi ja tema piltidega on ilmunud raamatuid. Sisekujundus on tema suur hobi, ja Treimanni Mööblisalong on alati koht, kus inspiratsiooni kogumas käia. Meeldiva koostööna Treimann mööblisalongi perega kasvas välja ühine loominguline projekt "La Nardi".

25-aastase ajalooga Nardi välimööbli kliente on enam kui 115 riigis üle maailma, kelle hulka kuuluvad nii kodutarbijad, restoranid, hotellid kui ka supelrannad. Tooted sobivad ideaalselt meie heitlikku ilmastikku ning võivad olla välitingimustes aastaringselt.


"Fotoseeria tegemisel innustas mind eelkõige Nardi välimööbli puhas värvilahendus ja selge disainikeel. Naudin ka väga Raffaello Galioto loodud õhulist mööbli disaini ning samuti on mulle oluline kaubamärgi keskkonnasõbralikkus, et nad materjale oskuslikult taaskasutavad. Õhulise faktuuri ja vormilahenduse tõin ma ka oma fotodesse, puhas ja klaar fotokeel seguneb maitsemaailmas oleva intriigiga. Väga mõnus on olla inspireeritud
heast," ütleb Laura Nestor.

La NardiFoto: Laura Nestor


Laura Nestori fotonäitus on avatud kuni suve lõpuni ning kõiki töid on võimalik osta Treimann Mööblisalongist. Nardi uusima tootevalikuga saab tutvuda Treimann Mööblisalongis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee