Ibis hotell.Foto: Georg-Sander Männik
Dagmar Reinolt 3. juuni 2019 11:56
Möödunud laupäeval avati Tallinnas maailma ühte suurimasse hotelliketti Accor kuuluv Ibis Tallinn Center hotell.

Juhkentali tänaval asuv Ibis on esimene omalaadse sisekujunduse kontseptsiooniga maailmas. Hotelli tubade sisu ja välimus loodi kümnete tuhandete hotellikülastajate ülemaailmse tagasiside põhjal. Tubades puuduvad kapid ja eraldi tähelepanu on pööratud ruumide helikindlusele ning voodimadratsite mugavusele, mille väljatöötamisel võeti arvesse üle 60 rahvusvahelise uneeksperdi arvamust.

Kuuekorruselises hotellis on 190 tuba, kaks nõupidamisteruumi, restoran Charlie’s Corner ja avar väliterrass. Igal korrusel on ka tuba, milles on saun.

„Huvi 3-4 tärniga hotellide vastu on Tallinnas suur, sest järjest enam eelistatakse liigse luksuse asemel mõistliku hinnaga hotellitube, kus samas on olemas kõik vajalik üheks-kaheks peatuspäevaks. Meie eelis on kindlasti ka see, et oleme loonud soodsad tingimused suurte gruppide vastuvõtmiseks,“ rääkis Ibis Tallin Center hotelli tegevjuht Madis Laid. 

Hotelli avamine loob Tallinnas üle 50 uue töökoha ning oma suuruse järgi asetub Ibis Tallinn Center Eesti hotellimaastikul 11. kohale. Toa hind on üheks ööks keskmiselt 50-70 eurot, eriürituste ajal võivad hinnad pisut erineda.

„Tubade broneerimisega alustasime juba kevadest ning näiteks juuniks ja juuliks on meie maja peaaegu täis. Palju broneeringuid on tehtud laulu- ja tantsupeo ajaks. Samuti oleme atraktiivne hotell erinevate suurkontsertide nagu näiteks Bon Jovi publikule. Saabuvaks suurkontserdiks sel nädalavahetusel on Ibis juba täielikult välja müüdud," lisas Laid.

Accor on üks maailma suurimaid hotellikette, kuhu kuulub erinevate hotellibrändide all üle 4800 hotelli ja üle 280 tuhande töötaja 110-s riigis üle maailma. Iga 29 tunni tagant avab Accor grupp ühe uue hotelli maailmas. Ibis Tallinn Center hotelli opereerib maailma Accor Hotels läbi Varssavi börsil noteeritud tütarettevõtte Orbis.