Nipid

Sodiaagimärgi lemmikud: vaata järele, millist lille emale kinkida! (9)

Toimetas Kadi Saar, 17. juuni 2020 05:14
Kui kahtled, milliste lilledega koolilõpetajat üllatada, siis see nimekiri teeb su elu lihtsamaks!Foto: Rosie Ann / Pexels
Kui kahtled, milliste lilledega emadepäeval oma ema üllatada, siis see nimekiri teeb su elu lihtsamaks! Toome sinuni tähemärgid ja nendega kõige paremini sobivad lillesordid.

Jäär ja kuslapuu
Kuslapuu on jõuline taim, tugev ja vastupidav, kasvades metsikult ja ahvatledes mesilasi oma veetlusega. Need kõik on ka Jäärale iseloomulikud omadused. Ta on julge ja võimukas, täis energiat, liidri omadusi ning särav seltskonnainimene.

Sõnn ja moonid
Kaunid mooniõied on pakkunud inspiratsiooni kunstnikele, käsitöölistele ja luuletajatele – nende ilu on tõesti paeluv. Kütkestavad on ka Sõnnid, kes armastavad elu nautida, on emotsionaalsed, jõulised ja sageli isegi kangekaelsed.

Kaunid mooniõied on olnud inspiratsiooniallikaks paljudele. Foto: Katarzyna Pe/Unsplash

Samal teemal

Kaksikud ja lavendel
Lavendel on vastuoluline – sel on meeldiv lõhn, kuid mõrkjas maitse. Kaks eri palet on ka püsimatul Kaksikul, kelle meeleolud vahelduvad kiiresti ja kiindumused ning sümpaatiad on muutliku loomuga.

Vähk ja valge roos
Roos on nagu lillede kuninganna – suursugune ja armastatud. See lill seostub paljudele romantika ja armutunnetega. Valge värv omakorda sümboliseerib puhtust ja headust. Sobib hästi Vähile, kes on suure tundeeluga unistaja. Ta on loomult õrn ja hoolitsev, peene intuitsiooniga kodu- ja perelemb.

Lõvi ja päevalill
Koduaias kasvav päevalill võib täita nii veetleva soolo- kui rühmataime rolli. Energiline ja edev Lõvi on samuti harjunud rambivalguses särama. Ta kiirgab positiivsust ja sütitab sellega ka teisi. Sama teeb ka säravkollane päevalill, mis on justkui päikese ja soojuse sümboliks.

Päevalill toob soojuse ja päikese. Foto: Matteo Vistocco/Unsplash

Neitsi ja tulikas
Tulika tähenduseks võib lugeda sügavaid tundeid ning igatsusi, atraktiivsust ja võlu. Neitsi tähemärgi inimene on sügava iseloomuga, aga kriitilise mõtlemisega. Nad oskavad teisi ennast usaldama panna, kuid on ise see-eest salapärased. Neitsi naised armastavad flirtida ja oskavad seda peent kunsti hästi.

Kaalud ja daalia
Daalia sümboliseerib väärikust ja elegantsi. Ka Kaaludele on elegantsus loomuomane, nad armastavad mugavust ja luksust. Kaalud oskavad kõigiga hästi läbi saada, väärtustades seltskonda ja igat inimest sellisena, nagu ta on.

Daalia sümboliseerib väärikust ja elegantsi. Foto: Sven Hornburg/Unsplash

Ambur ja nelk
Nelke võib leida erinevates värvitoonides ja nende sümboliteks loetakse uhkust, ilu ning külgetõmmet. Amburil on eriline võime inimesi köita. Ta vaimustub kergesti teistest ja on oma tundeid näidates avameelne.

Kaljukits ja võõrasema
Traditsiooniline võõrasema on konservatiivsele Kaljukitsele kui loodud. Vastupidav ja heitlike ilmastikuoludega toimetulev lill sobib tugevale, tahtejõulisele ja töökale tähemärgile.

Vastupidav võõrasema sobib tugevale ja tahtejõulisele Kaljukitsele. Foto: Jorge Luis Avila/Unsplash

Veevalaja ja orhidee
Orhidee esindab haruldast ja habrast ilu. Harukordsust igatseb ka Veevalaja, kes tahab teha asju omamoodi ja teistest sõltumata. Ta on vaba hing, kelle jaoks iseseisvus ja oma ruum on olulised.

Kalad ja vesiroos
Kaunis ja erakordne vesiroos on teatavasti looduskaitse all, mistõttu teda loodusest noppida ei tohi. Samamoodi erilised on ka Kalad, kes on loomult paindlikud, oskavad vooluga kaasa minna, on tundlikud ja empaatilised. Vesiroos sümboliseerib südame puhtust, millest Kaladel ka puudu ei ole.