Lõpupidu on olulise eluetapi lõppakord - oleks tore, kui sellest jääksid vaid positiivsed mälestused!Foto: Brittani Burns / Unsplash
Toimetas Kadi Saar 20. juuni 2019 06:29
Oled jõudnud ühe olulise eluetapiga lõpusirgele ja ees ootab pidulik lõpetamine? Jagame nippe, kuidas end pidupäevaks ette valmistada, et kõik sujuks tõrgeteta ja saaksid seda erilist hetke täiel rinnal nautida!

1. Söö korralik hommikusöök. Lõpetamised kestavad alati kaua – et vältida korisevat kõhtu ja joogijanu söö ja joo pidupäeva hommikul korralikult! Nii pead õhtuni vastu!

2. Kanna kingad sisse. Parem karta kui kahetseda – kindlasti ei soovi sa olla see, kes lõpetamisel kontsadel koperdab. Seega valmistu ette: vali mõistlik kontsakõrgus, hoia kingi jalas, et neid jala järgi venitada ja harjuta kõndimist!

3. Veekindel meik on kohustuslik. Lõpetamine on kindlasti üks päev, mil erinevad emotsioonid pinnale kerkivad – ühelt poolt pingelangus ja rõõm, teisalt teadmatus tuleviku ees ja senisega hüvastijätmine. Pisarad on garanteeritud!

4. Ole valmis tuuliseks ilmaks. Et veel üht piinlikku hetke vältida eelista lõpukleiti valides sellist, mis rohkem keha ümber hoiab. Sul ei ole lihtsalt käsi, et tuules üles tõusva kleidiga tegeleda, sest pead võtma vastu õnnitlusi, hoidma lilli jne.

Riietust valides arvesta ka tuulise ilmaga - lendlevad kleidid ei ole selleks puhuks ehk just parim valik. Foto: Flaunter.com / Unsplash

5. Võta plaksutamisega rahulikult. Lõpetamistseremoonia kestab omajagu ja aplodeerima pead ehk lausa mitu tundi jutti! Hoia alguse suure entusiasmiga tagasi ja püüa säästa plaksutamise-energiat lõpuni välja – muidu saad tulitavad pihud juba enne, kui tunnistuste andmisel K täheni jõuatakse.

6. Tehke palju pilte. Palu oma perel teha nii palju pilte kui võimalik. Sul endal on kindlasti kümme muud toimetust – näiteks tuleb tegeleda kontsadel kõndimise ja sõpradega muljetamisega. Ka on mõistlik päikeselise ilmaga õues pildistades teha mitmeid ülesvõtteid, sest krimpsus nägu või kinnised silmad on täitsa tavalised.

7. Proovi nautida hetke. Ettevalmistused võivad olla närvesöövad ja pikale veninud tseremoonia igav, aga püüa see kõik unustada ja lihtsalt naudi oma päeva, sest see hetk tõesti ei kordu enam kunagi.

Kõige olulisem on siiski oma erilist päeva nautida - see ei kordu enam eal! Foto: Pixabay / Pexels

Allikas: Cosmopolitan.com