Plastpudelitest köögimööbel.Foto: Tootefoto
Dagmar Reinolt 30. juuli 2019 11:12
Jätkusuutlikkuse tagamine on muutunud populaarseks ka köögimööbli valimisel. Kuna inimesed on keskkonnateadlikumad, pööravad nad jätkusuutlikkuse kõikidele võimalikele aspektidele rohkem tähelepanu. Näiteks ei räägi me vaid prügi sorteerimisest, vaid inimesed hoolivad ka materjalist, millest nende tulevane köök on valmistatud.

Plastpudelitest köögimööbel. Foto: Tootefoto

Väiksema keskkonnamõju tagamiseks on IKEA nüüd välja töötanud köögimööblisarja Kungsbacka, mis on tõeline jätkusuutlikkuse kangelane, kuna köögikappide esiküljed on valmistatud taaskasutatud plastpudelitest ning puidust.

Plastpudelitest köögimööbel. Foto: Tootefoto

Kommentaarid  (2)

F 31. juuli 2019 07:32
Üks vastikumaid asju on loodusliku ja tehismaterjali segamine. Esialgu tundub see hea mõte aga mis saab selliste materjalidega siis, kui on aeg neist vabaneda...Kuhu sa selle plastikusegu paned? Puidu saad kodus ära pòletada aga plastikut mitte. Varsti on suur probleem, kuhu oma penoplastid ja igasugused segud anda. Sama on riietega. Vanasti põletasid villase, siidi ja puuvillase ära, nüüd saadad prügimäele kõik selle, mis on nafraga segamini.
võimalik 30. juuli 2019 16:17
Mis imelik uudis.Kõik,kes soovivad ratsionaalselt mõelda,peaksid mõistma,et kõikki jäätmeid on võimalik ümber töödelda ja taas kasutusse võtta.Sellega hoiaksime looduse puhta ja säästaksime suuremal määral loodus ressursse.

SISUTURUNDUS