Foto: IKEA
Dagmar Reinolt 30. august 2019 15:42
Neljapäeval avas IKEA oma e-poe Eestis. E-poes ostetud tootegruppidest olid esimesel päeval populaarseimad lauanõud ning köögitarbed, kastid ning korvid, klaasid ning kruusid. Avamispäeval külastas e-poodi üle 100 000 inimese.

Mööbliesemetest valisid ostlejad enim garderoobilahendusi, riiuleid ning kummuteid. Lisaks ostis iga teine väljastuspunkti külastaja kohapeal IKEA Rootsi toiduturu tooteid ning rohkelt osteti kohe kaasa ka lastele suunatud tooteid ning kodu ja köögi paremaks korrashoiuks mõeldud esemeid.  

“Meie eesmärgiks on pakkuda võimalikult paljudele Eesti elanikele paremat igapäevaelu ning soovime tänada kõiki ostlejaid fantastilise esimese päeva eest. IKEA e-poodi külastas üle 100 000 inimese, mis näitab selgelt, et Eesti tarbijad kasutasid võimalust IKEA tooteid veebis sirvida ning oste sooritada,“ lausus IKEA Tallinna väljastuspunkti juht Aleksejs Mihailovs. Tema sõnul panid eestlased ostukorvi üle 2000 erineva toote, mis näitab, et eestlastele on IKEA lai tootevalik meelepärane ning ostetakse nii mööbliesemeid kui aksessuaare.

Samal teemal

Kommentaarid  (31)

Ulmeline transporditasu 1. september 2019 23:42
Kosmoses transporditasu - 70 eurot sõltumata ostusummast! Iga Eesti kullerfirma oleks uue suurkliendi üle väga rõõmus ja tasu kliendile oleks 10x väiksem.
Robot X 1. september 2019 19:58
sellest 100-st tuhandest oli 90% robotite külastus. Andke ikka õiged andmed.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS