Sisustus

Vaata, kas tunned end ära! 7 veidrat asja, mida teevad vaid tõelised sisustusgurmaanid 

Dagmar Reinolt, 18. november 2020 13:00
Interjöör.Foto: Savills / SWNS.com
Kõik me üritame ühel või teisel moel oma kodu mõnusaks muuta. Tõenäoliselt oled sinagi soetanud endale mõne vahva nipsasjakese ning jälginud, et voodipesu muster sobiks ülejäänud sisustusega. Leidub aga üks tüüp inimesi, kes suhtuvad sisustusküsimustesse kohati lausa haiglase entusiasmiga, need ongi sisustusgurmaanid. Vaata, kas oled üks neist? 

Sa valid oma koju praktilisi vidinaid ülima hoolega

Kui enamik inimesi suhtub esmatarbekaupadesse nagu esmatarbekaupadesse ikka, mida võib soetada igast ettejuhtuvast supermarketist, siis sinu jaoks on tegemist märksa enamaga.
Vidinad nagu hambahari ja hambapasta, šampoon ning muud totsikud on sinu mõistes olulised sisekujunduselemendid.

Sa riietud vastavalt interjöörile

Sa ei tunne end kodus hästi, kui sinu riietuse värv ja stiil ei sobi kokku kodu sisekujundusega. Romantiline sitsiline riietus karges minimalistlikus interjööris? Mitte iialgi! Erkoranž topp õrnroosa voodipesu taustal? Täiesti välistatud! Seevastu oled õnnega koos, kui sinu skandinaaviapärases kodus patseerib
ringi elegantselt must kass...

Eelistad korrapärasust korrale

Sa ei ole niivõrd häiritud riiulile kogunenud tolmukorrast, kuivõrd sellest, et mingi asi on oma kohalt ära nihkunud. Sinu kodus ei ole ühtegi nähtaval olevat eset, mis oleks sattunud sinna juhuslikult iga raamat ja kujuke on oma kohale asetatud teatud mõttega. 

Pead mugavusest tähtsamaks stiili

Kui sul on valida superpehme ent igavavõitu lösutamisdiivani ja ülistiilse, kuid natuke liiga püstise seljatoega disaindiivani vahel, otsustad igal juhul viimase kasuks. Oled veendunud, et esimese asjana peab mööbliesemel puhkama silm ja alles siis jalad, selg ja muud vähemtähtsad kehaosad.

Käid külas sõprade kodudel

Kummalisel kombel oled rõõmus, kui saad küllakutse tüütuvõitu sõbralt, kes muud ei teegi kui ainult räägib poliitikast. Ehk on sinu heameele põhjuseks asjaolu, et sõber elab juhtumisi vinges loftis efektse tellisseina, disainmööbli, dramaatilise valgustuse ja muu sinna juurde kuuluvaga? 

Valid alati selle kõige kallima asja

Hinda teadmata tormad sisustuspoes otsemaid oma kategooria kõige kallima eseme juurde. Otsid riiulisse uut vaasi? Küll on kahju, et ainuke, mis sulle tõeliselt meeldib, maksab kõvasti üle 100 euro! Sul on väga peen maitse ja hea vaist, mis paraku aga sunnivad sind ka rohkem rahakotiraudu paotama. 

Sa võid vaadata lõputult kauneid interjööripilte

Sinu sõrmed on lõputust scrollimisest juba haiged, kuid sa lihtsalt ei saa pidama, kui ühele kaunile vannitoale järgneb teine sama kaunis vannituba, viimasele omakorda imeilus magamistuba ja nii edasi. 

Allikas: Sisustuslust

Samal teemal

26.01.2021
KASULIKUD NIPID: nõnda summutad kodus kaja ja hääli!
11.11.2020
Raske valik: kuidas leida igasse ruumi sobiv põrand?
11.11.2020
29 viisi säästmiseks! Keskkonnasõbralik eluviis aitab raha kokku hoida
09.11.2020
VAHEMERE HÕNG EESTI KODUS: Kreeka vibe’iga elamine Peipsi-äärses kortermajas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee