Nipid

10 eriti mõnusat asja, millega end säästurežiimil olles poputada 

Toimetas Helen Serka-Sanchez, 23. jaanuar 2020 18:00
Kui hoiad raha kokku, saad lubada endale siiski midagi mõnusat. Foto: Freepik.com
See, kui hoiad hoolikalt silma peal oma kulutustel ning üritad raha säästa, ei tähenda veel, et sa ei tohiks end aeg-ajalt millegi heaga poputada. Meelehea, mis aitab elust rõõmu tunda, ei pea üldse kallis olema!

Külasta raamatukogu
Kipume unustama, et kvaliteetaeg iseendaga on hästi oluline. Seega sea sammud raamatukokku ja laenuta endale mõni hea raamat. Alati ei pea raamatukokku isegi kohale minema, sest võimalik on läbi interneti laenutada ka e- ja audioraamatuid.

Samal teemal

Osta lilli
Võrreldes lillepoega on toidupoodides müüdavad lõikelilled palju odavamad. Tee endale heameelt ning pista ostukorvi kimp lemmiklilli, mis kodu rõõmsamaks teevad.

Lõunata väljas
Juhul kui sööd enamasti kodus või tööl kodust kaasa võetud toitu, luba endale aeg-ajalt ka väljas lõunatamist. Kuna lõunapakkumised on soodsad ka nii mõneski heas, kuid kallis restoranis, siis planeeri kaaslasega mõne sündmuse tähistamine õhtu asemel hoopis lõunaajale. 

Katseta uut trenni
Ära jäta sporti tegemata isegi siis, kui sul rahalisi vahendeid napib. Väiksemates klubides on võimalik esimesest trennist tasuta osa võtta. Otsi üles selline klubi ja proovi mõnda uut treeningut. Nii saad särtsu nii trennist kui ka millegi uue katsetamisest. 

Luba endale head kohvi
Kohvijoogid on kohvikutes kallid, eriti kui peaksid neid iga päev ostma. Seega, kui tavaliselt jood kohvi kodus, siis mõnikord võid hellitada end ka kohviku cappuccino'ga.

Tee kodune spaaõhtu
Säästurežiimil olles ei pea kindlasti oma välimust hooletusse jätma. Pigem võta seda kui väärtuslikku aega iseendale, sest mõnus käte- ja jalahooldus ning turgutav näomask annavad hea enesetunde. 

Valmista kodus restoraniväärne toit
Restorani külastamisega seostub luksus ja erilisus. Samas saab ka kodus valmistada midagi teistsugust kui tavapärane argiroog. Juhul kui sa ise suurem kokkaja ei ole, siis kutsu külla mõni sõber, kes hästi süüa teeb. Kata uhke laud ning suurepärane õhtu on garanteeritud.

Mine kinno
Kinos suurelt ekraanilt filmi vaatamine on midagi muud kui seda kodus väikesest telerist või arvutist teha. Otsi üles soodsa hinnaga kinopäev ja tunne rõõmu heast meelelahutusest.

Naudi kosutavat und
Teinekord on mõnus lõunauinak või hommikul kauem magamine parem kui miski muu. Hästi väljapuhanuna ei heiduta ükski elu väljakutse ja maailm on palju toredam.

Jalutuskäik looduses
Teinekord on vaja lihtsalt aeg maha võtta ja end argitoimetustest välja lülitada. Parim variant selleks on looduses jalutamine või sportimine, sest nii saad värskest õhust ja loodushäältest hea annuse virgutavat energiat. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee