Aed

ELU UNISTUSTE KODUS: särtsakate värvilaikudega stiilne korter Kalamajas 

Helen Serka-Sanchez, 4. veebruar 2020, 18:04
KÖÖGI LUGU: Sisse kolides korteris kööki ei olnud. Tänu disainerile sai köök just sellistes toonides pardimunasinine, kus on veel halli, kollast ja kuldset.Foto: Stanislav Moškov

Tallinnas Kalamaja puitmajadega palistatud tänavas asub üks peaaegu sajand vana maja, kus on end sisse seadnud Liina Maria koos tütre Fridaga. Särtsakate värvilaikudega stiilne kodu on täpselt seal elava pererahva nägu.

«Oleme siin elanud veidi üle kahe aasta, aga siiani pole kodu uudsus kadunud. Just täna hommikul silmi avades vaatasin magamistoast avanevat vaadet läbi pika koridori elutoani ja tundsin, kui õnnelik ma oma kodus olen,» õhkab auravat kohvitassi käes hoidev Liina Maria (38), kes töötab hetkel riigisektoris. Ta tunnistab, et otsisid Fridaga (10) sobivat kodu mõnda aega, sest neil olid oma tingimused, mis seal olema peaks. «Õnneks meil kiiret ei olnud, nii et saime pikalt valida. Meie jaoks oli hästi oluline hea asukoht. Kuna varem elasime Kassisaba linnajaos, siis alguses otsisimegi kodu sinna kanti ja Kalamaja me üldse ei vaadanudki. Tegelikult on siin igas mõttes ideaalne – lühikese jalutuskäigu kaugusel on nii Telliskivi linnak kui ka Frida kool,» leiab ema.

Samal teemal

4. märts 2020, 18:10
Kuldsete kätega vormitud kodu Häädemeestel ehk Majatäis tarka taaskasutust
11. veebruar 2020, 18:03
Pane ennast proovile: meisterda ja kaunista ise peegel!
6. veebruar 2020, 12:42
VEEBRUARIKUU AIATÖÖD | Jätka rohelise idandamist ja kasvatamist ning ajata aknalaual sibullilli!
7. jaanuar 2020, 18:09
Maakodu hõng uusarenduses: omanäolisus läbimõeldud lahenduste ja kuldsete käte abil

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee